Idź do strony głównej

Materiały edukacyjne, filmy i podcasty

Chcąc zapewnić pracownikom wiedzę na temat zdrowia i profilaktyki, pracodawcy coraz częściej sięgają po rozwiązania oferowane przez firmy zewnętrzne. Warto zadbać w tym zakresie o dostarczenie pracownikom rzetelnych informacji przygotowanych przez specjalistów w obszarze zdrowia. Dobrym rozwiązaniem będą nie tylko eventy zdrowotne, szkolenia i warsztaty, ale także wiedza przekazywana w formie graficznej, czy też krótkich filmów instruktażowych i podcastów. Materiały edukacyjne przygotowane w takiej formie mogą być świetnym rozwiązaniem w szczególności, gdy chcemy udostępniać je pracownikom drogą online.

Edukacja prozdrowotna w firmie – nowoczesne pomoce dydaktyczne

Pracodawca, który chce budować zdrowy i odpowiedzialny biznes, powinien zadbać o zwiększenie świadomości zdrowotnej w zespole. Przynosi to bowiem pozytywne skutki zarówno dla zdrowia pracowników i ich efektywności, jak i działania całej organizacji. Edukacja zdrowotna w miejscu pracy jest ciekawym benefitem i inwestycją w dobrostan pracowników, która z pewnością zostanie dostrzeżona i doceniona przez zespół.

Bardzo dobrym wsparciem w obszarze komunikacji z pracownikami na tematy zdrowia i bezpieczeństwa są odpowiednie materiały merytoryczne. Przedstawiają one w atrakcyjny i angażujący sposób niezbędne informacje w zakresie zdrowego stylu życia i edukacji zdrowotnej. Możliwa jest także subskrypcja materiałów edukacyjnych i dostarczanie ich w dowolnych, wybranych przez klienta terminach.

Dla kogo jest ta usługa?

Materiały edukacyjne a zdrowie i bezpieczeństwo pracownika

Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi specjalistami z wielu dziedzin np. dietetycy, psychologowie, fizjoterapeuci oferujemy szeroką bazę gotowych materiałów dotyczących różnych obszarów, opracowanych w zróżnicowanej formie. Nasza baza materiałów edukacyjnych zawiera m.in. materiały graficzne (plakaty, ulotki, karty pracy itp.), filmy i podcasty na temat m.in. zasad zdrowego żywienia, zapobiegania cukrzycy typu 2, profilaktyki nowotworów złośliwych i innych chorób, a także zawierających podstawową wiedzę na temat pierwszej pomocy i bezpieczeństwa. Przygotowujemy również materiały według indywidualnych zleceń, a także dostosowane do standardów klienta pod kątem grafiki.

To jednak nie wszystko. Poza dostarczeniem ciekawych pomocy edukacyjnych, dbamy o opracowanie planów komunikacji prozdrowotnej z zespołem klienta. Możemy również stworzyć artykuły i newslettery z zakresu profilaktyki i zarządzania zdrowiem.

Subskrypcja materiałów edukacyjnych dla firm

Oprócz jednorazowego udostępnienia pracownikom klienta materiałów edukacyjnych, oferujemy również ich okresową subskrypcję. Do wyboru jest kilka pakietów subskrypcji, różniących się formą materiałów, zakresem tematycznym i częstotliwością wysyłki. Materiały są udostępniane na okres wybrany przez klienta, np. raz w miesiącu.

Forma materiałów opracowanych w ramach subskrypcji:

Materiały mogą być wykorzystywane na platformach klienta, w firmowych newsletterach, na telebimach i tablicach. Istnieje także możliwość wykonania materiałów z logo klienta, a także dostarczenie samej treści merytorycznej bez opracowania graficznego. Ta opcja sprawdzi się np. u klientów, którzy mają swoje własne firmowe szablony.

Dlaczego warto zapewnić pracownikom ciekawe materiały edukacyjne na temat zdrowia i bezpieczeństwa?

Materiały edukacyjne to dobry sposób na promocję zdrowia w miejscu pracy. Pozwalają bowiem pracownikom pozyskać podstawową wiedzę, bez ryzyka przestojów produkcyjnych. Szeroka baza materiałów oraz współpraca z wieloma specjalistami w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa umożliwia ponadto dostosowanie materiałów do potrzeb klienta.

Dlaczego jeszcze warto powierzyć nam przygotowanie treści edukacyjnych dla pracowników?

Chcesz zapewnić ciekawe materiały edukacyjne swoim pracownikom?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zaplanować najlepsze treści edukacyjne dla Twojej firmy.

Edukacja zdrowotna i materiały edukacyjne – od czego zaczynamy współpracę?

Rozpoczynając współpracę, staramy się przede wszystkim poznać oczekiwania klienta i specyfikę jego organizacji. Rozmowa na temat wyzwań w firmie klienta pomoże nam dobrać materiały edukacyjne odpowiednie do potrzeb organizacji. To bardzo ważne, ponieważ każda firma wymaga indywidualnego podejścia z uwagi na obecny stan zdrowia pracowników i zagrożenia dla ich zdrowia i bezpieczeństwa, jakie mogą występować w zakładzie pracy. Wiedząc o tym, z czym mogą zmagać się pracownicy, łatwiej możemy dobrać odpowiednie treści edukacyjne, takie jak materiały wizualne, filmy czy też podcasty. Dzięki dobremu zapoznaniu się ze specyfiką firmy wiemy też, jaka forma pomocy edukacyjnej będzie najlepsza.

W ramach ustaleń na temat współpracy, możemy pokazać klientowi przykładowe materiały edukacyjne w wybranej lub pokrewnej kategorii. Uściślamy także zakres subskrypcji oraz termin wysyłki materiałów i sposób ich dystrybucji wśród pracowników. Ustalając warunki współpracy, klient wybiera jeden z dostępnych pakietów subskrypcji i co miesiąc otrzymuje ustalony pakiet materiałów edukacyjnych.

Treści edukacyjne w zakresie zdrowia pracowników – ile to kosztuje?

Z uwagi na indywidualne podejście w zakresie odpowiedniego doboru materiałów i pomocy edukacyjnych do obecnych wyzwań i potrzeb klienta, ceny za zapewnienie poszczególnych materiałów edukacyjnych będą się od siebie różniły. Spersonalizowana oferta zawiera bowiem materiały na określony, interesujący klienta temat oraz w formie, jaka najlepiej trafi do jego pracowników. Od czego zależy cena?

Warto także wspomnieć o tym, że cykliczne zamówienia treści edukacyjnych dla pracowników i długotrwała współpraca zapewniają preferencyjne warunki przy kolejnych zamówieniach.

Co o współpracy z nami mówią klienci?

Zdrowie pracowników i działania prozdrowotne w firmie – dowiedz się więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat edukacji zdrowotnej w organizacji? Poszukujesz sposobów na zaplanowanie ciekawych działań wellbeingowych na temat profilaktyki i kształtowania świadomości zdrowotnej? Nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie ciekawe artykuły na temat dobrostanu pracowników i działań prozdrowotnych w firmie.

Case studies

Zastanawiasz się, jak taki projekt mógłby wyglądać w Twojej firmie?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach i poznać Twoje potrzeby.

Check Icon

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest NMS-Novelty Medical Supply Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 17, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: PL6381806423, REGON: 24302815400000, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000438742.
Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

Wiadomość wysłana poprawnie

Czego szukasz?

Chcesz o coś zapytać?