Idź do strony głównej

Kariera w NMS Poland

Dołącz do naszego zespołu i odkryj, dlaczego NMS Poland to wyjątkowe miejsce do rozwoju zawodowego.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Rozwój

Oferujemy nie tylko pracę, lecz także ścieżki rozwoju. Dla nas edukacja to priorytet, dlatego wspieramy pracowników w zdobywaniu nowych umiejętności i podnoszeniu kwalifikacji.

W NMS Poland stawiamy na elastyczność, pozwalając pracownikom kreować swoją ścieżkę kariery. Rozwijamy się wspólnie, otaczając się ekspertami z różnych dziedzin.

Kultura organizacyjna

Nasza firma to miejsce, gdzie wartości nie są jedynie deklaracjami. Szanujemy różnorodność, wspieramy inicjatywy i dbamy o atmosferę, która sprzyja efektywnej pracy i zadowoleniu z życia zawodowego.

Mając doświadczenia, wyniesione z grupy partnerskiej wraz z SQD Alliance, wiemy również jak ważne są wypracowane standardy i procesy, dlatego dbamy o zdefiniowane procedury, które zapewniają klarowność i efektywność działań.   

Relacje

W NMS Poland budujemy zgrany zespół. Projekty, nad którymi pracujemy, opierają się na pracy zespołowej, co sprawia, że relacje i ludzie są dla nas kluczowe.

Szanujemy i cenimy każdego członka zespołu, wierząc, że efektywna współpraca i rozwijanie relacji wewnątrz firmy przekładają się na jakość realizowanych projektów.

Kreatywność

W naszej firmie doceniamy kreatywne podejście do pracy i realizowanych projektów. Zachęcamy do dzielenia się pomysłami, eksperymentowania i tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Kreatywność jest dla nas kluczowa, a każdy pracownik ma wpływ na kształtowanie strategii i procesów w firmie.

Różnorodne projekty

Oferujemy nie tylko pracę, ale także inspirujące projekty. Współpracujemy z klientami z różnych branż, o różnej specyfice działalności. co daje pracownikom możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym i zmiennym środowisku.

Działamy na rzecz zdrowia pracowników, organizując projekty z obszaru wellness i promocji zdrowego stylu życia. To satysfakcjonująca praca z pozytywnym wpływem na społeczność.

Benefity dla pracowników

Indywidualne plany rozwoju i szkoleń

Lekcje języka angielskiego

Prywatna opieka medyczna

Premie eventowe

Cykliczne spotkania integracyjne

Elastyczny czas pracy

Cykliczne akcje profilaktyczne i prozdrowotne

Wolontariat pracowniczy i akcje charytatywne na wybrane inicjatywy

Możliwość pracy z domu

Aktualne oferty pracy

Co mówi zespół?

Jesteś zainteresowany współpracą projektową?

Stawiając na ciągły rozwój, poszukujemy specjalistów do współpracy przy projektach w całej Polsce:

lekarzy radiologów

dermatologów

laryngologów

okulistów

internistów

pielęgniarki

ratowników medycznych

fizjoterapeutów

dietetyków

kosmetologów

podologów

trychologów

ergonomistów

psychologów

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Prześlij nam swoje CV – zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z ludźmi, którzy są gotowi do wspólnego rozwoju! Napisz do nas i powiedz, jak możesz wesprzeć nasz zespół i naszych klientów.

Czego szukasz?

Chcesz o coś zapytać?