Idź do strony głównej

Poznaj
NMS Poland

Wspólnie budujemy zdrowsze, bardziej efektywne zespoły i wspieramy firmy w osiąganiu sukcesów biznesowych poprzez holistyczne podejście do zdrowia w miejscu pracy i nie tylko. Równie ważni są dla nas pacjenci oraz klienci indywidualni. Naszym celem jest edukacja zdrowotna i umacnianie zdrowia wszystkich osób, by mogły one cieszyć się zdrowiem i czerpać radość na każdym etapie życia.

Kim jesteśmy?

NMS-Novelty Medical Supply Sp. z o.o. to polska firma, obecna na rynku od 2012 roku. Nasza historia zaczęła się od sprzedaży i dystrybucji sprzętu medycznego oraz ratowniczego. Jednak w 2024 roku, dzięki wejściu w grupę partnerską wraz z SQD Alliance, poszerzyliśmy swoją ofertę o obszar zarządzania zdrowiem pracowników oraz promocję zdrowego stylu życia. Dotychczasowe projekty oraz kilkanaście lat doświadczenia we współpracy z klientami z różnych branż sprawiły, że dzisiaj NMS Poland jest wyspecjalizowanym partnerem w zakresie działań prozdrowotnych oraz sprzętu medycznego. Dzięki tym rozwiązaniom wspieramy polskie i europejskie firmy w skutecznym zarządzaniu zdrowiem pracowników, budowaniu zdrowszych zespołów oraz wprowadzaniu nowych standardów w obszarze promocji zdrowia, a także klientów indywidualnych w rozwijaniu świadomości na temat zdrowia i profilaktyki.

Grupa partnerska

Twój partner dla zdrowia

Hasło przewodnie NSM Poland – „Twój partner dla zdrowia”, to nie tylko slogan, to nasza misja. Jesteśmy zaangażowani w zapewnianie kompleksowych rozwiązań w obszarze zdrowia, zarówno dla biznesu, jak i klienta indywidualnego. Dostarczamy nie tylko usługi związane ze zdrowiem, ale stajemy się integralną częścią życia naszych klientów i pacjentów, wspierając ich na każdym kroku w drodze do zdrowia i dobrej kondycji psychicznej oraz fizycznej.

Jak współpracujemy z naszymi klientami?

Rozpoczynając współpracę, naszym priorytetem jest dogłębne poznanie specyfiki konkretnej organizacji, jej aktualnych wyzwań i unikalnych problemów w miejscu pracy. Rozmowy z klientem stanowią kluczowy element naszego procesu, pozwalając nam lepiej zrozumieć dotychczasowe działania i potrzeby. Ten indywidualny kontekst pozwala nam dostosować nasze działania oraz narzędzia w realizowanym projekcie. Jesteśmy gotowi, by każda współpraca z NMS Poland była dostosowana do konkretnych potrzeb oraz możliwości klienta, z myślą o budowaniu zdrowszych i bardziej efektywnych środowisk pracy.

Co mówią o nas klienci?

Nasz zespół

Donat Thomanek

Donat Thomanek

Założyciel i członek zarządu NMS Poland & SQD Alliance

Wioleta Kojzar

Dyrektor operacyjny

Kamila Kałyniak

Koordynator wydarzeń

Michał Krzesicki

Fizjoterapeuta

Michał Wawro

Młodszy specjalista ds. organizacji wydarzeń

Agnieszka Grobelniak

Pracownik ds. obsługi e-commerce

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Napisz do nas, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać jak możemy pomóc Tobie lub Twoim pracownikom.

Check Icon

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest NMS-Novelty Medical Supply Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 17, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: PL6381806423, REGON: 24302815400000, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000438742.
Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

Wiadomość wysłana poprawnie

Czego szukasz?

Chcesz o coś zapytać?