Idź do strony głównej

Jesteś ratownikiem medycznym? Mamy dla Ciebie propozycję współpracy

Działając od wielu lat na rynku specjalistycznego sprzętu ratowniczego oraz organizując szkolenia specjalistyczne i szkolenia pierwszej pomocy z doświadczenia wiemy, jak ważnym elementem ratowania zdrowia i życia jest odpowiednie wyposażenie służb ratowniczych. Z tego powodu stawiamy nie tylko na profesjonalny sprzęt, ale również współpracę z wykwalifikowanymi ratownikami medycznymi. Naszą misją jest dostarczanie produktów wysokiej jakości, które usprawnią pracę takich osób, jak Ty. Sprawdź, na czym polega współpraca z nami i dlaczego warto ją podjąć.

 

Na czym będzie polegać współpraca w zakresie profesjonalnego sprzętu ratowniczego?

Zasady współpracy są naprawdę proste! Twoja rola będzie polegała przede wszystkim na pomocy w dystrybuowaniu naszych produktów. Wystarczy jedynie, byś polecił nasz sprzęt ratownictwa medycznego klientowi. Możesz także sam dopasować asortyment dla konkretnego klienta, korzystając ze swojego doświadczenia i skontaktować się nami, czy i w jakiej cenie możemy zapewnić Ci konkretne produkty. Jeżeli dany klient wybierze nasz sprzęt ratowniczy i zakupi go u nas z Twojego polecenia – otrzymasz procent od sprzedaży. Dokładny przelicznik prowizji otrzymasz po wypełnieniu formularza kontaktowego.

To jeszcze nie wszystko! Współpracując z ratownikami medycznymi stworzyliśmy również program lojalnościowy, dzięki któremu również Ty będziesz mógł zaopatrzyć się w sprzęt usprawniający Twoją pracę na bardzo korzystnych zasadach. Jak to działa? W przypadku, gdy klient zakupi u nas sprzęt z Twojego polecenia, otrzymujesz punkty w programie lojalnościowym, które możesz później wykorzystać podczas zakupów w naszym sklepie.

Nowoczesny sprzęt ratowniczy - dlaczego warto z nami współpracować?

Współpracując w zakresie dystrybucji nowoczesnych urządzeń ratowniczych dbamy o to, by zapewnić przede wszystkim:

Dystrybucja specjalistycznego sprzętu ratowniczego - poznaj naszą ofertę

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, przez cały czas dbamy o to, by w naszej ofercie znalazły się najpotrzebniejsze produkty i szeroki wybór sprzętu, począwszy od zestawów ratowniczych i odpowiedniej odzieży, aż do opatrunków. Już teraz w naszej stale powiększającej się ofercie znajdziesz:

Jak zacząć współpracę?

Jesteś zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy oraz odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, zarówno w zakresie współpracy, jak i oferowanego wyposażenia służb ratowniczych.

Check Icon

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest NMS-Novelty Medical Supply Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 17, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: PL6381806423, REGON: 24302815400000, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000438742.
Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

Czego szukasz?

Chcesz o coś zapytać?