Idź do strony głównej

Klienci

branża

Współpraca z firmą NMS od samego początku układała się bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni zarówno z  samej organizacji wszystkich wydarzeń, komunikacji z nami, jak i wartości merytorycznej wszystkich aktywności. NMS zorganizowało w ciągu jednego miesiąca, dla ponad 4500 pracowników naszej firmy, łącznie 16 wydarzeń. Wszystkie aktywności odbyły się w dwóch lokalizacjach w Polsce, na terenie 4 fabryk.

branża

Przygotowując event, firma SQD Alliance wykazała się dużą kreatywnością i profesjonalizmem. Tematyka wydarzenia była spójna i dostosowana do potrzeb naszej firmy. Przygotowane czynności nie tylko podniosły świadomość kultury bezpieczeństwa, ale również wpłynęły korzystnie na integrację zespołu. W ramach wydarzenia odbyły się takie aktywności, jak gry decyzyjne, tory zadaniowe, instruktaże. Pozwoliły one w ciekawy, angażujący sposób przyswoić wiedzę i dobre praktyki z zakresu bezpieczeństwa pracy, zdrowia układu ruchu oraz ochrony środowiska w temacie segregacji odpadów.

*Usługa realizowana w ramach grupy partnerskiej z SQD Alliance.

branża

Mając na uwadze staranność, wysoką jakość wykonywanych usług i bardzo dobrą organizację, a także doświadczenie, wysoko oceniamy współpracę z SQD Alliance Sp. z o. o. i polecamy tę firmę jako partnera godnego zaufania i świadczącego usługi na najwyższym poziomie.

*Usługa realizowana w ramach grupy partnerskiej z SQD Alliance.

branża

Współpracując już wcześniej z SQD Alliance w obszarze ergonomii, szkoleń bhp i fizjoterapii, postanowiliśmy po raz kolejny powierzyć firmie realizację warsztatów dla pracowników. Specjaliści firmy bardzo dobrze poradzili sobie zarówno z dostosowaniem programu i czasu trwania szkoleń do wymogów dofinansowań unijnych, jak i z organizacją całego wydarzenia. Zadbano także o spełnienie wymagań unijnych dotyczących kwalifikacji trenera prowadzącego warsztaty.

*Usługa realizowana w ramach grupy partnerskiej z SQD Alliance.

SQD Alliance wyróżnia się bardzo dobrą komunikacją oraz szybką reakcją na zapotrzebowanie ze strony klienta. W ciągu tygodnia od zgłoszenia się przez nas do firmy z zapytaniem o warsztaty dla pracowników, przygotowano korzystną cenowo ofertę, dostosowaną do naszych oczekiwań, dopasowano dogodny dla nas termin i zrealizowano oba warsztaty w siedzibie firmy w Warszawie.

*Usługa realizowana w ramach grupy partnerskiej z SQD Alliance.

branża

Firma zorganizowała dla naszych pracownic szkolenie dotyczące profilaktyki raka piersi, zawierające wykład wraz z prezentacją, a także ćwiczenia praktyczne. Przygotowane wystąpienie, wzbogacone o dane statystyczne było bardzo interesujące, a wiedza została przekazana w sposób przejrzysty i zrozumiały. Podczas warsztatów praktycznych każda z pracownic miała możliwość przećwiczenia nabytych umiejętności z użyciem fantomów piersi, różniących się od siebie wielkością, strukturą oraz umiejscowieniem zmian do wykrycia podczas badania.

*Usługa realizowana w ramach grupy partnerskiej z SQD Alliance.

Czego szukasz?

Chcesz o coś zapytać?