Idź do strony głównej

Tydzień bhp w firmie - zorganizuj event dla pracowników

Bezpieczeństwo pracowników to kluczowa kwestia, o którą warto szczególnie dbać. Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy przypadający 28 kwietnia jest dla wielu firm idealnym momentem na zorganizowanie dla pracowników eventu dotyczącego bezpieczeństwa i zdrowia i okazją do szerszego przyjrzenia się tym aspektom w organizacji. Warto w tym celu zorganizować dzień lub nawet tydzień bhp w organizacji. Zadbaj o bezpieczeństwo w pracy i zdrowie pracowników i zorganizuj dzień bhp w zakładzie pracy.

Tydzień dotyczący bezpieczeństwa i zdrowia w pracy

Event dotyczący bhp to świetna okazja do tego, by nie tylko pokazać pracownikom jak zadbać o bezpieczeństwo pracy, ale także sprawdzić, na jakim poziomie jest aktualnie kultura bezpieczeństwa w firmie. Podczas dnia lub tygodnia bezpieczeństwa w pracy możesz skupić się dowolnie wybranych kwestiach. Jeżeli problemem jest np. wypadkowość w zakładzie, świetnym wyjściem będzie dzień bhp poruszający kwestie bezpieczeństwa przy pracy, unikania zdarzeń potencjalnie wypadkowych lub m.in. nauka bezpiecznego upadania. W ramach realizacji safety day i dni zdrowia w firmie można skupić się także na tematyce ergonomii pracy, najczęstszych zagrożeń zdrowotnych w danym zawodzie, budowania kultury bezpieczeństwa, środków ochrony indywidualnej czy odpowiedniej organizacji pracy.

Organizując safety days oraz dni zdrowia dla naszych klientów dbamy o to, by każde wydarzenie było dopasowane do potrzeb firmy, a także o odpowiednie poinformowanie pracowników o evencie, przygotowując komunikaty oraz kampanie informacyjne.

Dlaczego warto organizować healthy day i safety day w zakładzie pracy?

Dla pełnego zadbania o obszar bezpieczeństwa i zdrowia w pracy, nie warto poprzestawać wyłącznie na szkoleniach bhp. Dla podniesienia bezpieczeństwa pracy i świadomości w obszarze profilaktyki doskonałym wyjściem będzie właśnie organizacja podobnych eventów. Zawierają one angażujące aktywności, dzięki czemu pracownicy łatwiej zapamiętują najważniejsze informacje.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na obchody dnia bhp w firmie?

Chcesz zorganizować Tydzień bezpieczeństwa w Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zaproponować Twojej firmie.

Dzień bhp w firmie – dlaczego jeszcze warto powierzyć nam realizację dni bezpieczeństwa?

Wybierz ciekawe aktywności na event bhp w firmie

Planujesz event tematyczny? A może chcesz skupić się na kilku wybranych aktywnościach z różnych dziedzin? Z uwagi na Tydzień Bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla naszych klientów wybrane aktywności, które szczególnie mogą sprawdzić się podczas eventu bhp.  

Szkolenia i warsztaty tematyczne w obszarze zdrowia i bezpieczeństwa

Szkolenia realizowane są we współpracy z naszym partnerem – SQD Alliance.

Badania markerów nowotworowych

Badania markerów nowotworowych, czyli substancji chemicznych wytwarzanych w tkankach organizmu w momencie powstawania nowotworów, odbywają się szybko, a wyniki są pracownikom udostępniane online.

Podstawowe badania krwi wykonywane na czczo. Pozwalają sprawdzić ogólny stan pacjenta i wcześniej wykryć ewentualne nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu. Dostępne są różne pakiety badań. 

Podczas konsultacji, np. dietetycznych lub fizjoterapeutycznych, pracownicy mają możliwość porozmawiania o swoich nawykach i sposobach ich zmiany, czy też czynnikach, które niekorzystanie wpływają na ich zdrowie i samopoczucie.

Podczas aktywności pracownicy uczą się reagować na wypadki w pracy. Celem zadania jest sprawdzenie znajomości procedur postępowania w razie wypadku, a także zwrócenie uwagi na ich zachowanie w momencie pojawienia się zagrożenia. Aktywność można zorganizować w formie rywalizacji indywidualnej lub drużynowej.

Aktywności z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości angażują uczestników i dają możliwość przećwiczenia zdobytej wiedzy w bezpiecznych warunkach. Dobre odwzorowanie warunków, w jakich uczestnicy mogliby realnie się znaleźć, pozwala sprawdzić szybkość ich reakcji, pozyskaną wiedzę a także odporność na stres.

Twoi pracownicy są narażeni na upadki? Warsztaty w obszarze bezpiecznego upadku pozwolą im przyswoić sobie wiedzę na temat tego, jak bezpiecznie upadać, by nie doznać kontuzji podczas zdarzenia.

Dolegliwości układu ruchu zajmują obecnie pierwsze miejsce w zestawieniu najczęstszych przyczyn zwolnień lekarskich pracowników. Winę za taki stan ponosi między innymi zaniedbanie ergonomii w miejscu pracy. Podczas warsztatów pracownicy dowiedzą się, jak zadbać o ergonomię podczas pracy i w życiu prywatnym i jak w prosty sposób wpłynąć na poprawę warunków pracy oraz minimalizować obciążenie układu ruchu.

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa na drodze, co jest ważnie nie tylko w pracy związanej z częstym przemieszczaniem się, ale także w życiu prywatnym.

Co o współpracy z nami mówią klienci?

Zapytaj o szczegóły

Napisz do nas, a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie i przedstawi szczegółowo, co możemy zrobić dla Twoich pracowników.

Check Icon

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest NMS-Novelty Medical Supply Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Stefana Batorego 17, 43-200 poczta Pszczyna, NIP: PL6381806423, REGON: 24302815400000, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000438742.
Wysyłając wiadomość, przekazują nam Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce Prywatności dostępnej na tej stronie internetowej.

Czego szukasz?

Chcesz o coś zapytać?